firma klikon predajnaFirma KLIKON, s.r.o. vznikla v roku 2004 a od začiatku sa profilovala ako špecialista na komíny a komínové systémy. Vykonáva komplexnú činnosť v oblasti nových komínov: od návrhu a spracovania projektu najvhodnejšieho riešenia komína, cez dopravu, profesionálnu montáž dopojenie spotrebiča do komína až po vydanie revíznej správy. Navrhujeme a realizujeme komíny na všetky typy spotrebičov a palív.
Pri starých komínoch vykonávame kompletnú rekonštrukciu komína: vyfrézovanie komína (zväčšenie komínového prieduchu) vyvložkovanie komína nerezovými komínovými vložkami, nadstavby poškodených nadstrešných častí komínov až po vydanie revíznej správy. Samozrejmosťou je 30 ročná záruka na komíny.
S komínmi sú spojené i krby a krbové obostavby ktorých predaj, montáž i dopojenie do komína zabezpečujeme v spoluprácii so svetovými firmami NORDPEIS a HASE. Našu ponuku spestrujú taktiež šporáky a piecky od českeho výrobcu KVP MORAVIA a slovenskej firmy BRIKONA.

Od roku 2007 do 2012 sme distribuovali českú stavebnú chémiu Siga na Slovensku a v roku 2013 sme na trh uviedli vlastnú značku stavebnej chémie KLIK

Dbáme na najvyššiu kvalitu služieb a materiálov pre zákazníkov. Na všetky produkty poskytujeme nadštandardné záruky.