krbova piecka haseKrbové piecky vyrába Hase už viac ako 35 rokov v Trieri. Pritom sú kombinované najmodernejšie výrobné postupy s poctivou ručnou prácou a tak vznikajú krbové piecky 100 percent "made in Germany". Kto sa rozhodne pre krbovú piecku Hase, ten získa mnohonásobne viac. Môžete sa spoľahnúť na najlepšiu kvalitu výroby a na dizajn, ktorý je nadčasový a elegantne dopĺňa každý interiér. V manufaktúre Hase sú krbové piecky vyrábané s veľkým dôrazom na detail. Preto si všetky štádiá výroby realizujú v Hase sami. Keramika kachlí sa vyrába tradičnou ručnou prácou, taktiež žiaruvzdorné tvarovky, ktoré vystieľajú ohnisko krbových piecok a rovnako aj samotné krbové piecky. Tak môže Hase zabezpečiť, že krbové piecky kedykoľvek spĺňajú najvyššie štandardy na kvalitu a dizajn. To robí Hase krbové piecky jedinečnými.

Krbové piecky od Hase sú dostupné v mnohých modeloch, tvaroch a farbách. S keramikou, mastencom alebo čistou oceľou v štyroch metalických farbách. Hase má tú správnu krbovú piecku pre akýkoľvek interiér a tiež pre nízkoenergetické domy. Celé stvárnenie piecok musí byť vyvážené, jednoduché a nadčasové. V kombinácii s najlepším umením vznikajú v našej manufaktúre krbové piecky, ktorých podoba a funkcia sú perfektne zladené. Piecky prinášajú oheň, ktorý v nich nádherne horí. Stojí to za to. V súčasných interiéroch s vyberaným nábytkom a jasným stvárnením, rozvíjanú naše piecky svoj dizajn, ktorý Vás nadchne.

View the embedded image gallery online at:
https://www.klikon.sk/krbove-piecky-hase#sigProId2fa7dceb8d

Veľa modelov Hase je možné inštalovať tak, že sú nezávislé na vzduchu z interiéru, čo je dôležité hlavne pre moderné kvalitné domy s vysokou tesnosťou. Piecky sú testované podľa DIBt. Krbové piecky, ktoré sú nezávislé na vzduchu z interiéru majú externý prívod vzduchu na horenie a na horenie nepotrebujú vzduch z interiéru. Hase presvedčí aj v testoch krbových piecok: 12 piecok na drevo dôkladne otestovala nadácia Warentest v rozsiahlom teste. Piecky Hase Jena obstáli bravúrne - stali sa víťazom s najlepšou známkou. Jena bodovala v aj v testoch krbových piecok ako piecka s najlepším energetickým stupňom účinnosti a bezpečným, robustným korpusom piecky s jednoduchou obsluhou.